Türkiyenin En Büyük Profesyonel Notebook Servis Merkezi
MÜŞTERİ HİZMETLERİ:  0850 840 0 976

işletim Sistemi Yükleme işlemi Format Atma

Acil Notebook Servisi > işletim Sistemi Yükleme işlemi Format Atma
işletim Sistemi Yükleme işlemi Format Atma

işletim Sistemi Yükleme işlemi Format

Bilgisayarlarımızın işletim Sistemi Olan Windows, Mac, Linux işletim Sistemleri Belli bir Dosya Arşivi ile Çalışmaktadır: Yapıları Gereği Dosya Sistemleri Belli Bir Zamandan Sonra Bozulma, Virüs Bulaşma, Veya Kullanıcı Hataları Yüzünden Kullanılamaz Hale Gelebilmektedir.

işletim Sistemi Yükleme işlemi Halk Arasında Format Atma Diye Adlandırılan işlem Mevcut Bilgisayarınızdaki işletim Sisteminin Bütün Dosyalarını Harddiskinizden Silip Belli dosya Kalıntılarının Silindikten Sonra işletim Sistemin En Güncel Dosyalarının Yüklenerek Yapılan işleme Denir. Kurulum Sonrasında Gerekli Güncellemeler Ve ince işletim Sistemi Ayarları ( Gereksiz Çalışan Servislerin Kapatılması ) işlemi Yapıladıktan Sonra Kullanıma Göre Gerekli Programların Yüklenerek ihtiyacınıza Göre Dizayn Edilmesidir.

işletim Sistemi Yükleme işlemi Format Atma işlemi ile ilgili En Önemli Konu ise Orjinal Lisanslı işletim Sisteminin işinin Ehli Güvenilir Kişiler Tarafından Yüklenmesidir. Korsan ( lisanssız ) Bir işletim Sisteminin Hem Sağlıklı Sitabil Bir Şeklide Çalışmayacağı Gibi Güvenlik Açıklarınında Olması Muhtemeldir. Buda Bilgisayarınızı Ve Sizi internet Ortamında Güvensiz Bir Hale Getirebilir. Bankacılık, e-devlet gibi işlemlerinizi Bilgisayarından Yapıyorsanız Orjinal Bir işletim Sistemi Kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ederiz.

Format Sırasında Yapılan işlemler Nelerdir ?

Notebook Servisi Olarak Kesinlikle Korsan ( lisanssız ) işletim Sistemi Kurmadığımız Gibi Tavsiyede Etmiyoruz.

• işletim Sistemi Yükleme Format işlemi Öncesinde Müsterimize Ait Olan Bütün  Resim, Belge, Döküman, Vs Yedeklenerek işleme Başlanılır

• Müşterimizin istediği Veya Bilgisayar’a Uygun Gördüğümüz En iyi Performans Alacağımız işletim sistemini Yüklüyoruz.

• işletim Sistemi Yükleme Format işlemi Bittikten Sonra işletim Sisteminin Arkaplanda Çalıstırdığı Gereksi Olan Bütün Servisleri Kapatarak Optimizasyon Ayarı Yapılır.

• işletim Sistemi Yükleme Format işlemi Sonrası Cihaza Ait olan Driver Sürücüler Kurulur. Bu Direverlerin Orjinal Ve Güncel Olanının Kurulması Cihazın Performansı için Çok Önemlidir.

• Bilgisayarınız için Gerekli Standart Programlar Kurulur. ( Özel program kurulumları ek ücrete tabidir. )

• Bilgisayarınızın Genel Durumu Gözden Geçirilir Ve Müşterimize Bilgi Verilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Format Fiyatları Ne Kadardır?

Taşınabilir Notebook Ve Laptoplarda işletim Sistemi Format işlemini 50 ‘ ye Yapıyoruz.

işletim Sistemi Format Yükleme İşlemi Nekadar Sürer ?

Bilgisayarınızın Hızı Ve Varsa Yedeklenecek Verilerin Boyutu işletim isteminin Yükleme Süresini Uzatabilmektedir. Fakat Genel Anlamda işletim Sistemi Format Yükleme İşlemi Minimum 2 Saat içerisinde Bitirilmektedir.

işletim Sistemi Format Sonrası Hangi Programları Yüklüyorsunuz?

Firmamız Kullanıcı Odaklı Çalıştığı için Müşterimizin Kullanım Ve ihtiyacına Göre Programları Yüklüyoruz.

Yaptığınız işlem için Garanti Veriyor musunuz ?

Bütün işletim Sistemi Yüklemelerimiz 1 Ay Boyunca Garantilidir.